CO DĚLÁME

EXTERIÉRY AUTOMOBILŮ

Vnější vzhled je určitou vizitkou každého výrobce automobilu. Právě prostřednictvím vzhledu má možnost jasně identifikovat svou značku mezi ostatními výrobci. Každá automobilka tak používá určité znaky, které se posléze promítají do všech vyrobených modelů. Příkladem jsou přední masky chladičů, jež jsou pro různé značky typické.

Design exteriéru tedy kombinuje na jedné straně principy aerodynamiky, estetiky a ergonomie. Na straně druhé však musí samozřejmě splňovat požadavky mezinárodních norem a standardů bezpečnosti a kvality.

Naše společnost poskytuje kompletní řešení exteriérových plošných modelů se znalostí principů a norem pro jeho vytvoření. Jedná se zejména o tyto části vozu: přední a zadní nárazník, kapota, maska, mřížka, spojler, blatník, boční karoserie, sloupky, střecha, kufr, ALU kola atd.

INTERIÉRY AUTOMOBILŮ

Pro interiér vozu je klíčové pohodlí. V automobilu se musíme především cítit dobře. Samozřejmě neméně podstatný je i design interiéru a použité materiály, které určují celkový dojem. Pro komfort ve voze je také důležitá funkčnost a ergonomie ovládacích prvků. Tak jako u exteriéru, tak i u interiéru jsou jasně definované požadavky a standardy.

Naše společnost poskytuje kompletní řešení plošných modelů všech interiérových dílů jako jsou přístrojové desky, střední konsole, výplně dveří, sloupky, stropní obložení, kufr, sedačky, volant, příslušenství apod.

SVĚTLA

I když jsou světla součástí exteriéru, stala se v poslední době samostatnou kategorií, která výrazně ovlivňuje celkový vzhled vozů a dává jim jedinečný výraz. Díky novým technologiím, jako je například LED, dnes mohou designéři navrhovat téměř jakékoliv styly jejich grafiky.

Každá automobilka se snaží být typická grafikou světlometů, čímž se odlišuje od ostatních. Samozřejmě i zde jsou jasně definované normy a předpisy, které je třeba dodržet. Naše společnost poskytuje kompletní řešení plošných modelů světel, a to včetně podpory vývoje světel a znalosti LED technologií. Jedná se zejména o plošné modely předních a zadních světlometů a mlhovek.

OSTATNÍ DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

Kvalita 3D plošných modelů není výsadou jen v automobilovém průmyslu, ale i v dalších odvětvích. Naše společnost nabízí tuto službu i mimo automobilový průmysl. Principy a pravidla tvorby plošného modelu však zůstávají stejná.

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou plošných modelů dopravních prostředků jako jsou například motocykly, čtyřkolky, terénní auta, sněžné skútry, slingshoty, kolejová vozidla apod.