O FIRMĚ

Společnost STRAKER s. r. o. byla založena v roce 2016 skupinou specialistů s bohatými zkušenostmi v oblasti vývoje automobilů a dopravních prostředků. Již 18 let pracujeme pro přední světové automobilky, kde realizujeme projekty exteriérů a interiérů.

Poskytujeme komplexní služby ve vývoji automobilového designu. Naší specializací je A-class surfacing, což je modelování 3D plošných modelů viditelných povrchů s požadavkem na tu nejvyšší kvalitu. Dále poskytujeme služby v oblasti designu a CA stylingu, což je jedna z prvních fází při vývoji každého produktu. Pro naši práci používáme speciální software ICEM Surf.

“Víme nejlépe, co děláme a dodáváme.”

Vzhledem k tomu, že pracujeme s utajenými daty a informacemi, implementovali jsme v naší společnosti ISO/IEC 27001 Systém managementu bezpečnosti informací pro následující rozsah služeb: Návrh, vývoj a 3D konstruování pro automobilový průmysl, kde jsme nastavili mechanismy, které podléhají nejpřísnějším bezpečnostním standardům.

Společnost STRAKER s.r.o. má sídlo v České republice, která má hlubokou tradici právě v automobilovém průmyslu. Naše vývojová kancelář se nachází v Hořicích v Podkrkonoší, které jsou vzdáleny pouhých 60 km od Mladé Boleslavi, kde sídlí kompletní vývoj značky ŠKODA AUTO a.s.

Jelikož je většina našich klientů ze zahraničí, získali jsme bohaté zkušenosti s realizacemi projektů na dálku, a to díky použití efektivních nástrojů ke komunikaci a sdílení dat.

Překonáme Vaše očekávání.