O FIRMĚ

Společnost STRAKER s. r. o. byla založena v roce 2016 skupinou specialistů s bohatými zkušenostmi v oblasti vývoje automobilů a dopravních prostředků. Již 18 let pracujeme pro přední světové automobilky, kde realizujeme projekty exteriérů a interiérů.

Poskytujeme komplexní služby ve vývoji automobilového designu. Naší specializací je A-class surfacing, což je modelování 3D plošných modelů viditelných povrchů s požadavkem na tu nejvyšší kvalitu. Dále poskytujeme služby v oblasti designu a CA stylingu, což je jedna z prvních fází při vývoji každého produktu. Pro naši práci používáme speciální software ICEM Surf.

“Víme nejlépe, co děláme a dodáváme.”

Digitalizace automobilů vyvolává potřebu robustní a proaktivní správy bezpečnosti informací. Pro nás jako poskytovatele služeb nejen v automobilovém průmyslu je výzvou odhalit a zmírnit digitální rizika, která tato doba přináší. Na základě těchto skutečností jsme se v roce 2017 rozhodli implementovat ISO/IEC 27001 Systém managementu bezpečnosti informací. Vzhledem k naší specializaci, kterou je bezesporu automobilový průmysl, jsme v roce 2019 provedli klíčové rozhodnutí, a to v implementaci normy TISAX - Trusted Information Security Assessment Exchange. Tato norma byla vyvinuta organizací VDA, která je složená z více jak 600 členů působících v automobilovém průmyslu, a definuje soubor všeobecně uznávaných bezpečnostních požadavků. V roce 2022 jsme byli úspěšně certifikováni.

Společnost STRAKER s.r.o. má sídlo v České republice, která má hlubokou tradici právě v automobilovém průmyslu. Naše vývojové kanceláře se nachází v Hořicích v Podkrkonoší a v Hradci Králové.

Jelikož je většina našich klientů ze zahraničí, získali jsme bohaté zkušenosti s realizacemi projektů na dálku, a to díky použití efektivních nástrojů ke komunikaci a sdílení dat.

Překonáme Vaše očekávání.